Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Fasa 1 Puncak Alam, Puncak Alam, Selangor, Malaysia

360,000 MYR
277 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS

SINGLE STOREY TERRACE HOUSE, FASA 1 PUNCAK ALAM

Info;
- Single Storey Terrace House
- Leasehold, Bumi
- Land size 1,300sqft
- Built-up area approx. 1,000sqft
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- New paint, Kitchen counter top

Nearby;
- SK & SMK Puncak Alam
- SAR KAFA Integerasi Puncak Alam 1, SAR Puncak Alam
- Surau Ar-Rahimah, Masjid Puncak Alam
- Lotus's Puncak Alam
- Petronas Puncak Alam 2
- Easy Access to Persiaran Puncak Alam, Jalan Bukit Cherakah

Asking Price;
- RM 360,000 negotiable

Contact
Azwin Rozali
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,300 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
149

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

320,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
MUHAMAD IDZWAN LATIF
1 hari yang lepas 108
350,000 MYR 212 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Razif
6 hari yang lepas 455
320,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
HAFIZEE ISMAIL
1 minggu yang lepas 578
325,000 MYR 232 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Fazli Hisyam
1 bulan yang lepas 826
340,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
MUHAMAD IDZWAN LATIF
3 bulan yang lepas 3744
300,000 MYR 278 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
Absyarie Syafiq
4 bulan yang lepas 2829

Lihat juga

azwinda rozali
Senarai Hartanah 29