Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Baru

Serdang Heights, Seri Kembangan, Selangor, Malaysia

535,000 MYR
265 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,016
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

2.5 Sty Townhouse Upper Unit Serdang Heights @ Seri Kembangan For Sell Rm 535k

- 3 Bedrooms + 2 Bathrooms
- ⁠Freehold
- 2016 sqft

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
2,016 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:25 AM
Eye icon Paparan
133

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

358,000 MYR 182 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,970 Sq. Ft.
Faizal.Halimatun
1 bulan yang lepas 3511
350,000 MYR 346 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,012 Sq. Ft.
AHMAD FARIS BIN AZIZ
1 bulan yang lepas 3532
500,000 MYR 296 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,687 Sq. Ft.
Jetli
2 bulan yang lepas 3694
470,000 MYR 339 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,385 Sq. Ft.
Jess Yen
4 bulan yang lepas 5875
370,000 MYR 188 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,970 Sq. Ft.
Elvis Kok
4 bulan yang lepas 4645
428,000 MYR 389 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Kow Tze Fui
5 bulan yang lepas 6734

Lihat juga

Eden Yap
Senarai Hartanah 51