Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Taman Daya Jln Bertam, Tebrau, Johor, Malaysia

195,000 MYR
355 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
549
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Flat Taman Daya Jln Bertam House For Sale
Location : Mount Austin , Tebrau

- 2 Bedrooms , 1 Bathrooms
- Freehold
- 549 Sqft

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
549 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:19 AM
Eye icon Paparan
75

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

198,000 MYR 361 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
549 Sq. Ft.
Alvin lin
3 hari yang lepas 444
188,000 MYR 342 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
550 Sq. Ft.
Scott Tan
5 hari yang lepas 627
158,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
570 Sq. Ft.
Justin Kong
1 bulan yang lepas 3514
168,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
576 Sq. Ft.
Keith Shum
1 bulan yang lepas 3631
158,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
570 Sq. Ft.
Smith Goh
1 bulan yang lepas 3726
168,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
576 Sq. Ft.
SHIN
1 bulan yang lepas 1984

Lihat juga

Alvin lin
Senarai Hartanah 13