Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Sinar Bukit Dumbar, Jelutong, Pulau Pinang, Malaysia

323,000 MYR
461 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
700
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE – Sinar Bukit Dumbar | Seaview Unit | RM323,000 Only!

Property Highlights:
• Built-up: 700 sqft
• 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
• Middle Floor – ideal height
• 1 Car Park
• Asking price: RM323,000

Key Selling Points:
• Living room with balcony overlooking Penang Bridge seaview
• Very windy & well-ventilated
• Peaceful environment with scenic views

Why This Unit?
• Affordable entry price,below RM350K in Penang
• Practical layout – perfect for small families
• Rare seaview unit at this price range

For Best offer or Viewing appointment
Please Call or Whatsapp
Kent Lai at 017_4900911

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 15, 2026 12:15 AM
Eye icon Paparan
142

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

495,000 MYR 495 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Jennie Tan
1 hari yang lepas 142
300,000 MYR 375 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
Chuah PL
3 hari yang lepas 270
365,000 MYR 521 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Qyan Goh
1 bulan yang lepas 2667
310,000 MYR 497 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
624 Sq. Ft.
Muhamad Solihim
1 bulan yang lepas 2713
320,000 MYR 457 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Vick Teoh
1 bulan yang lepas 3332
365,000 MYR 521 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
Lee Xue Chen
1 bulan yang lepas 3614

Lihat juga

KENT LAI
Senarai Hartanah 4