Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Bukit Teratai, Ampang, Selangor, Malaysia

530,000 MYR
408 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Papar
Papar
Haris Hans
REN 18502
Skyprop Real Estate SB

Papar
Nooris
REN 28081
Skyprop Real Estate SB

RENOVATED & EXTEND

ENDLOT 3 Storey Terrace Taman Bukit Teratai Ampang Selangor.

=======================
ASKING PRICE : RM 530,000
Papar
=======================

Details :
• Type: 3-Storey Terrace (End Lot)
• Status: Leasehold (Bumi Lot)
• Land Size : 797 sq.ft
• Built-up: 1300 sq.ft (approx)
• Bedrooms: 4
• Bathrooms: 3 + 1
• Renovation: Renovated unit & Extend
• Parking: Extra parking lot

Accessibility
• MRR2
• SUKE Highway
• 10 minutes to LRT Pandan Indah
• Easy access to Kuala Lumpur

Nearby Amenities
• Masjid
• Mid Point Shopping Centre
• SMK Taman Seraya
• SMK Pandan Mewah
• SMK Tasik Tambahan
• SJK(C) On Pong 2
• Hospital Ampang

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
1,300 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:50 AM
Eye icon Paparan
206

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

899,000 MYR 422 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,128 Sq. Ft.
Farah Ashiqin
5 hari yang lepas 467
600,000 MYR 429 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
FAEIZ MOHD PROPERTY
6 hari yang lepas 522
920,000 MYR 575 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Mohd Difrizul
1 bulan yang lepas 1301
700,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,574 Sq. Ft.
Salina Perunding Hartanah
1 bulan yang lepas 1061
695,000 MYR 496 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 3189
900,000 MYR 391 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,300 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
1 bulan yang lepas 1135

Lihat juga

NOORIS 0192100657
Senarai Hartanah 71