Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Nusari Aman 2, Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan, Malaysia

370,000 MYR
184 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,008
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale -
Double Storey Nusari Aman 2, Bandar Sri Sendayan

ASKING PRICE : RM370,000

DETAILS:
- Freehold | Non Bumi Lot
- 4 Bedrooms | 3 Bathrooms
- Land Area : 1400 sqft (20x70)
- Build up : 2008 sqft

wasap.my/ Papar/nusariaman370

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
2,008 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:49 AM
Eye icon Paparan
146

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

425,000 MYR 283 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Azmir Mazlan
1 hari yang lepas 146
600,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,000 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 3946
620,000 MYR 242 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
2,562 Sq. Ft.
Muhammad Rashdan Bin Abdul Rashid
2 bulan yang lepas 2678
650,000 MYR 406 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Mishar Azmi
3 bulan yang lepas 5321
515,000 MYR 368 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Nor Fitri
4 bulan yang lepas 4347
250,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Aklil Hakim
4 bulan yang lepas 4750

Lihat juga

Ms Watie
Senarai Hartanah 11