Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

PUNCAK BAIDURI, Cheras, Selangor, Malaysia

260,000 MYR
270 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
963
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

PUNCAK BAIDURI CHERAS FOR SALE

3 ROOM 2 BATHROOM 963 SF 1 PARKING

🚨 SPECIAL PROPERTY DEALS ALERT! 🚨

πŸ’° Cash Buyer? Get EXCLUSIVE DISCOUNTS!
🏦 Loan Buyer? We have Special Schemes just for you!

βœ… Business Cash Refinancing / Cashback
βœ… Personal Commitment Refinancing / Cashback

πŸ”₯ Any deal / Pricing are subject to Terms and condition πŸ”₯

πŸ”₯ Deals & Prices subject to T&C πŸ”₯

πŸ’¬ We Promise:
βœ” Sincere & Transparent Dealings
βœ” Best Prices in the Market

πŸ“² Contact us now: Show contact number (WhatsApp)
🏒 Taras Property | E(3)1997

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
963 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
356

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

143,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
WILLIAM LOO
2 hari yang lepas 356
350,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,212 Sq. Ft.
Macy Chow 016-2252322
2 hari yang lepas 356
250,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Mohd Bukhari bin Mohd Shaupi
1 bulan yang lepas 3880
200,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
689 Sq. Ft.
DANIEL FAIZ
1 bulan yang lepas 4009
170,000 MYR 262 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.