Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Widuri, Butterworth, Pulau Pinang, Malaysia

215,000 MYR
244 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
880
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Widuri Apartment | Raja Uda | Butterworth
Sale: RM215k

3 Rooms 2 Bathrooms
Built up: 880 sqft
Corner unit
1 Car Park
Freehold

Eelis Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
880 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:13 AM
Eye icon Paparan
177

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

335,000 MYR 328 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,020 Sq. Ft.
IVY YAP01151077742
1 minggu yang lepas 672
238,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
860 Sq. Ft.
Adrian Foo
1 bulan yang lepas 2729
250,000 MYR 332 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Hock Chai
1 bulan yang lepas 2438
238,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
880 Sq. Ft.
Jack Ng
1 bulan yang lepas 2678
300,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,250 Sq. Ft.
Michelle Liu
1 bulan yang lepas 3163
298,000 MYR 284 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,050 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
1 bulan yang lepas 3381

Lihat juga

Eelis Poh
Senarai Hartanah 5