Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

Danau Perintis, Puncak Alam, Selangor, Malaysia

320,000 MYR
360 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
889
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

New Listing

Booking RM1000 Full Loan Danau Perintis Apartment, Puncak Alam

Harga: RM 320,000

Detail Unit:
- Apartment
- Geran: Leasehold Bumi lot
- Sqft: 889
- Level: 2
- Lift: Ada
- Maintenance Fee: RM270
- Title: Strata
- Siapa duduk: Tenant
- Bilik: 3
- Bilik Air: 2
- Parking: 2
- Renovation:
Kitchen cabinet
Table top

Lokasi:
Danau Perintis Apartment, Puncak Alam

Rumah Untuk Dijual Danau Perintis Apartment

CALL OR WHATSAPP ME FOR MORE INFORMATION
=======================
Mr Dinie
0.1.2.3.4.3.0.9.7.9
ERA Realtor Sdn Bhd
wa.me/ Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
889 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:09 AM
Eye icon Paparan
345

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

272,000 MYR 315 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
863 Sq. Ft.
SYAFIQ SHARIFUDIN
1 bulan yang lepas 1470
330,000 MYR 388 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Dinie Akmal
1 bulan yang lepas 1900
250,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
863 Sq. Ft.
SYAFIQ SHARIFUDIN
1 bulan yang lepas 1961
272,000 MYR 315 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
863 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
1 bulan yang lepas 1827
180,000 MYR 237 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
760 Sq. Ft.
NAWAWI BIN IBRAHIM
2 bulan yang lepas 1605
260,000 MYR 301 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
863 Sq. Ft.
Mastika
3 bulan yang lepas 7756

Lihat juga

Dinie Akmal
Senarai Hartanah 38