Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Baru

Jalan Tun Ismail, Bukit Bintang, Kuala Lumpur, Malaysia

460,000 MYR
341 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,348
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

AVAILABLE FOR SALE

Villa Putra Condominium, Chow Kit

==============================
ASKING PRICE: RM 460,000
==============================

PROPERTY DETAILS:
- Location: Jalan Tun Ismail, Chow Kit KL
- Type: Condominium
- Tenure: Freehold (Bumi Lot)
- Status: Strata
- Built area: 1,348 sqft
- Bedrooms: 4
- Bathrooms: 3
- Carpark: 1
- Owner want to sell fully furnished

For viewing arrangement please contact :
Nana Cheah (REN58156)
Papar
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,348 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, May 14, 2026 12:02 AM
Eye icon Paparan
63

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

1,230,000 MYR 893 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,378 Sq. Ft.
Alice chin
1 bulan yang lepas 925
900,000 MYR 626 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,438 Sq. Ft.
FeliciaWong0104649318
1 bulan yang lepas 701
990,000 MYR 582 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,700 Sq. Ft.
Muizz Razak
5 bulan yang lepas 1790
2,700,000 MYR 812 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,326 Sq. Ft.
Syafizal Omar
5 bulan yang lepas 1951
900,000 MYR 626 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,438 Sq. Ft.
Mohd Azwan Izhar
5 bulan yang lepas 2130
3,950,000 MYR 1,800 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
2,195 Sq. Ft.
Maves Ng
6 bulan yang lepas 3637

Lihat juga

NANA CHEAH
Senarai Hartanah 14