Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Baru

MAWAR APARTMENT SENTUL, Batu, Kuala Lumpur, Malaysia

320,000 MYR
318 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,005
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS

Apartment Mawar Sentul KL
Asking Price: RM 320k Nego

Details:
Leasehold (Bumi Lot)
Block C Level 7
Build up: 1005 sqft
3 rooms, 2 baths
Parking 1 lot
Maintenance RM140

Facilities:
24 Hours Security

Access:
Jalan Gombak, Jalan Genting Kelang, Jalan Pahang & Jalan Tun Razak.
DUKE

For more info or viewing session, please contact
Effendy Shohaili REN36646
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,005 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 13, 2026 6:24 AM
Eye icon Paparan
109

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
733 Sq. Ft.
Salman Sharifudin
4 bulan yang lepas 1203
260,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
733 Sq. Ft.
Keasavan Hari Krishnan
4 bulan yang lepas 1460
255,000 MYR 330 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
773 Sq. Ft.
Dilla 0197088626
4 bulan yang lepas 1838
260,000 MYR 1 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
260,000 Sq. Ft.
Hasrul Nizam
4 bulan yang lepas 1804
300,000 MYR 409 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
733 Sq. Ft.
Harun Osman
9 bulan yang lepas 2579

Lihat juga

EffendyShohaili
Senarai Hartanah 72
36646