Simpan
Kongsi
Rumah untuk Dijual
Jalan Teratai, Bukit Beruntung, Selangor, Malaysia
1,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
(Bukit Beruntung Sentosa Rawang House for Sale)
RM 250k
- Non Bumi Lot
- LA 20x65 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Basic Unit
- Kitchen Table Top
✅ 3% Booking Deposit ( Fully Refundable if Loan is Not Approved)
✅ 7% When Signing SPA
✅ Total Down Payment 10%
✅ Loan And Lawyer Provided
✅ EPF Withdrawal Acceptable
✅ Government Loan Acceptable (LPPSA)
RM 250k
- Non Bumi Lot
- LA 20x65 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- Basic Unit
- Kitchen Table Top
✅ 7% When Signing SPA
✅ Total Down Payment 10%
✅ Loan And Lawyer Provided
✅ EPF Withdrawal Acceptable
✅ Government Loan Acceptable (LPPSA)
Butiran
3
2
1,300 Sq. Ft.
Milik Bebas
Wed, May 13, 2026 12:43 AM
206
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
450,000
MYR
375 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,200
Sq. Ft.
Raymerc Lim
1 bulan yang lepas
814
250,000
MYR
192 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,300
Sq. Ft.
Louis sow
5 bulan yang lepas
2260
360,000
MYR
212 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air
1,700
Sq. Ft.
Che Zakhi
6 bulan yang lepas
3325
290,000
MYR
207 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
Razif
10 bulan yang lepas
5501
245,000
MYR
204 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,200
Sq. Ft.
Azmi IQI
1 tahun yang lepas
3816
200,000
MYR
185 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
1,080
Sq. Ft.
Steven Liew
1 tahun yang lepas
5406
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
David Lim Tek Hwa
Senarai Hartanah
10