Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Taman Desaria Fasa 1, Jalan PJS 5/18, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

150,000 MYR
250 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Flat Taman Desaria Fasa 1,
Jalan PJS 5/18, Petaling Jaya

ASKING PRICE: RM150K nego
MV: RM170K

PROPERTY DETAILS:
=================
- Low Cost Flat
- Block M level 4 (G,1,2,3,4,)
- Freehold Non-Bumi Lot
- 3 bedrooms 1 bathroom
- 600 sqft
- Renovated unit
- Flooring fully tiles
- Full Grilled doors & windows
- Master Title

AMENITIES:
==========
- SK & SMK Taman Dato Harun
- Sekolah Taman Medan & SMK Bandar Sunway
- KTM Dato Harun
- Kolej Komuniti Kelana Jaya
- Kolej Tingkatan Enam Petaling Jaya
- Masjid Nurul Ehsan, Taman Medan

For Viewing Contact:
Shina | REN06782
Papar
PROTASA PROPERTIES

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 13, 2026 12:20 AM
Eye icon Paparan
89

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

180,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
FAKRUL
3 hari yang lepas 584
175,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Farhan Rafael
1 bulan yang lepas 3139
220,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Farhan Rafael
1 bulan yang lepas 2452
210,000 MYR 323 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Torey Wong
1 bulan yang lepas 2516
220,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Alif Safwan Anuar
2 bulan yang lepas 2561
175,000 MYR 265 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
660 Sq. Ft.
Muhammad Danish Govindarajan
2 bulan yang lepas 2637

Lihat juga

Shina
Senarai Hartanah 19