Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Park View Court, Melaka City, Melaka, Malaysia

178,000 MYR
209 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Park View Court apartment unit for sale
Level 4
Walk up
Size : 850 sqft
Freehold
3rooms 2 bathrooms
Unfurnished
Balcony facing : North East
Gated Guarded ,Swimming pool, BBQ area.
Price :RM178k Negotiable
Easy access to Kg Lapan, Tengkera, Gajah Berang ,Ong Kim Wee .
Interested , please feel free to call, whatsapp
Papar
Bee
REN: 37227
Papar
Tq

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, May 13, 2026 12:19 AM
Eye icon Paparan
338

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

195,000 MYR 166 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,173 Sq. Ft.
Adison Ng
6 hari yang lepas 544
168,000 MYR 222 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
756 Sq. Ft.
Bee
3 bulan yang lepas 8506
178,000 MYR 199 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
893 Sq. Ft.
Bee
3 bulan yang lepas 8506
158,000 MYR 161 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
980 Sq. Ft.
Joanne Dream House Melaka
1 tahun yang lepas 30952
205,000 MYR 205 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Norazmi
1 tahun yang lepas 33543
255,000 MYR 232 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Norish Hartanah
1 tahun yang lepas 33433

Lihat juga

Bee
Senarai Hartanah 27