Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Taman Seri Serdang, Kepala Batas, Pulau Pinang, Malaysia

450,000 MYR
198 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,275
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE / UNTUK DIJUAL

📍 Taman Seri Serdang, 13200 Kepala Batas
🔘Teres Corner Lot
🔘2275 sqft
🔘3 Bedroom
🔘2 Bathroom
🔘Freehold
🔘Non bumi Lot
🔘Open Facing

💰SELLING PRICE: RM450,000 Nett

Contact for more information and viewing:
Papar

FAREES
REN 26222
Papar

Buy | Sell | Refinance | Residential | New Development | Land | Commercial

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
2,275 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:47 AM
Eye icon Paparan
56

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

480,000 MYR 211 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,275 Sq. Ft.
SYAHAR BIN SULAIMAN
4 bulan yang lepas 3607
420,000 MYR 263 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
FARIQIE PROPERTY
9 bulan yang lepas 7264
360,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Norshafinaz
1 tahun yang lepas 9169
400,000 MYR 260 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Firdaus Bin Mohamad Fawzi
1 tahun yang lepas 6941
380,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
RAHLIL MUNATIF
1 tahun yang lepas 6967
460,000 MYR 299 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
HN Property
1 tahun yang lepas 6711

Lihat juga

Farees
Senarai Hartanah 17