Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Jalan Bayan 6, Kulai, Johor, Malaysia

608,000 MYR
318 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,910
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Kulai,ioi (Piccolo)🍎For Sale

Jalan Bayan 6, Bandar Putra
Single storey
4 bedrooms 2 bathrooms
Land size: 1,910 sqft❤️
Built up: 1,538 sqft
Facing West
Brand new unit
Gated and guarded (RM100)
Remarks:
-Intermediate lot with big land size and built up

Selling Pirce :Rm 608k
Bank Value: Rm 620k

Debbie Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,910 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:45 AM
Eye icon Paparan
456

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

530,000 MYR 379 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Maz Rizan
1 minggu yang lepas 876
587,000 MYR 381 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Roslina
1 minggu yang lepas 1105
520,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,310 Sq. Ft.
Nicholas chong
1 bulan yang lepas 3150
560,000 MYR 312 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,796 Sq. Ft.
Md azli
1 bulan yang lepas 2403
650,000 MYR 203 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,197 Sq. Ft.
Sufi Norman
1 bulan yang lepas 2404
640,000 MYR 200 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,197 Sq. Ft.
Mohd Aqil
1 bulan yang lepas 2779

Lihat juga

Debbie Wong
Senarai Hartanah 5