Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Taman Kajang Utama, Kajang, Selangor, Malaysia

160,000 MYR
267 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Taman Kajang Utama Townhouse 600sqft | Kajang, Selangor | Freehold | 3R1B Kajang!

Freehold townhouse in Taman Kajang Utama, Kajang — 600 sqft with 3 bedrooms and 1 bathroom. Non-Bumi Lot. Near SK and SMK Kajang Utama. most affordable freehold unit in Kajang.

For viewing, call or WhatsApp: wasap.my/ Papar TC Hou — Papar | REN44941
List No: H00493

Property Details:
600 sq.ft. | Townhouse | Taman Kajang Utama, Kajang, Selangor
3 Bedrooms | 1 Bathroom

Near SK & SMK Kajang Utama
Close to Kajang town F&B & daily conveniences
Banks, clinics & shoplots nearby

Why You Can't Miss This:
✅ Most Affordable Freehold Kajang!
✅ Near SK & SMK Kajang Utama
✅ 3R1B | Freehold | Entry-Level Investment
✅ 100% Full Loan Available
✅ Cash Out / Rebate
✅ Low Downpayment
✅ Banker & Lawyer Provided
✅ 100% Refund If Loan Declined

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:27 AM
Eye icon Paparan
516

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

528,000 MYR 303 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,742 Sq. Ft.
Muhammad Ridhwan
3 hari yang lepas 516
370,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,205 Sq. Ft.
Harun Osman
5 hari yang lepas 796
300,000 MYR 252 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,190 Sq. Ft.