Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Baru

Taman Permatang Sintok, Penaga, Pulau Pinang, Malaysia

138,000 MYR
214 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
646
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

*OWNER NK JUAL SEGERA RUMAH MAMPU MILIK NI GUYSSS* ‼️‼️‼️
================================

🩵🤍 *Flat Taman Permatang Sintok, Penaga Penang* 🤍💛

🏢 Details :

⏩ Strata Title ready
⏩ Unit di Tingkat 3
⏩ Freehold
⏩ Non Bumi Lot
⏩ Luas 646 sqft 🥰
⏩ 3 Bilik Tidur
⏩ 1 Bilik Air
⏩ Grill pintu depan rumah
⏩ Kejiranan flat bercampur (tingkat 3 ni semua Melayu)
⏩ Open parking lot
⏩ View cantik (sawah padi) 🥰
⏩ Walk up unit (unit berdekatan tangga)
⏩ Maintenance fee : RM 35/bulan
⏩ Permintaan sewa yg tinggi
⏩ Berdekatan pelbagai kemudahan ❤️

================================

▶️ Kemudahan :

✅ Sekolah SKJ (C) Sin Chung = 120m
✅ Speedmart, Mr DIY & premis2 perniagaan = 120m
✅ Stesen Minyak BHP = 200m
✅ Hospital Kepala Batas & Jabatan2 Kerajaan = 5 km
✅ Butterworth = 11 km
✅ Pusat Bandar Seberang Jaya = 19 km
✅ Masjid = 2
✅ Sekolah Menengah = 6.2 km
✅ Sekolah Kebangsaan = 6.2 km

================================

💰*Harga Jual : Rm 138k (Nego)*🔥🔥
(bawah mv)

Yg Berminat, sila call/wassap :
Abdullah
Hit Properties
REN64747
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
646 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 12, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
105

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

145,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
645 Sq. Ft.
Husnizah Md Husin
5 bulan yang lepas 2653
110,000 MYR 170 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
646 Sq. Ft.
Henley
9 bulan yang lepas 6287
230,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
786 Sq. Ft.
ZAHARAH MOHAMED
10 bulan yang lepas 5461
230,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
786 Sq. Ft.
Muhamad Ariff Zakaria
10 bulan yang lepas 5674
215,000 MYR 274 MYR / Sq. Ft.