Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

TAMAN WIRA MERGONG, Alor Setar, Kedah, Malaysia

190,000 MYR
194 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
980
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

TAMAN WIRA MERGONG, ALOR SETAR KEDAH.

MURAH & RENOVATED RM190k๐Ÿ”ฅ
==========================
Spesifikasi :
โ–ช๏ธTeres 1 tingkat
โ–ช๏ธKeluasan : 980 Sqft
โ–ช๏ธFreehold
โ–ช๏ธRezab Melayu
โ–ช๏ธBilik Tidur : 3๐Ÿ”ฅ
โ–ช๏ธBilik Air : 2
โ–ช๏ธRenovation : Extend Hall Area, โ–ช๏ธExtend Kitchen, Tabletop etc
===========================
Kemudahan :
โ–ช๏ธ6km Bank Islam
โ–ช๏ธ5km Bandar Alor Setar
โ–ช๏ธ4km Aman Central
โ–ช๏ธ3km Tesco Mergong
โ–ช๏ธ1km Masjid Al-Rahman
โ–ช๏ธ1km Petronas
โ–ช๏ธ1km KFC Shahab Perdana

Easy access to :
ยป Lebuhraya utara selatan
=========================
HARGA JUALAN : RM190k๐Ÿ”ฅ
BELOW MARKET VALUE
===========================
Jenis Loan yang Diterima :
CASH/LOAN BANK

Untuk ๐ข๐ง๐Ÿ๐จ ๐ฅ๐š๐ง๐ฃ๐ฎ๐ญ atau nak ๐’๐„๐Œ๐€๐Š ๐Š๐„๐‹๐€๐˜๐€๐Š๐€๐ secara ๐๐„๐‘๐‚๐”๐Œ๐€, hubungi๐Ÿ‘‡๐Ÿป
๐ƒ. ๐–๐š๐ง ๐‡๐š๐ซ๐ญ๐š๐ง๐š๐ก
๐Ÿ“ž Papar
HIT Properties | REN71712

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
980 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 10, 2026 12:40 AM
Eye icon Paparan
122

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah KAFA As-Saadah Intergrasi
131 ft
Pendidikan Sekolah
A'diela Corner
318 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Makanan segera
453 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Pergigian Ramli
535 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Nasi Kandar Wira (Hieshani)
587 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
KFC
676 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Sakan
696 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Poliklinik Mahkota
771 ft
Penjagaan kesihatan Klinik