Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Tanjong Gemuk, Port Dickson, Negeri Sembilan, Malaysia

2,350,000 MYR
261 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
9,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

*Port Dickson - Tanjong Gemuk .Close to sea and a 10 minutes drive to main Port Dickson Town Waterfront where most amenities are available.
*Tastefully refurbished with quality fittings and fixtures. Move - in condition. *FREEHOLD. Individual Title. Free from encumberances. NO RESTRICTIONS to FOREIGNERS.
*A 1.5 storey Villa. UPSTAIRS - 1 spacious Bedroom with attached spacious open concept Bathroom, walk-in wardrobe and Store. Opens to balcony overlooking pool and some view of the sea.. DOWNSTAIRS : 3 Rooms 2 baths, Maid's with Bath. Lounge opens to Pool. Wet / Dry Kitchen. Car port for 2. *Located close to main P D Town, a 10 minutes drive to most amenities. 45 minutes drive to KLIAirport and one hour's drive to KL City.
*Asking Price : RM2.35 Million Negotiable.
*For further details and viewing arrangements,
Contact Charles Joseph @ 6 016.6744179 .. REA 0259.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
9,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 10, 2026 12:25 AM
Eye icon Paparan
315

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

PD Shell Out
Jalan Raja Aman Shah
410 ft
Makanan & Minuman Restoran
Ang Kelinik
Jalan Baharu
561 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
Kelinik Peh
Jalan Baharu
623 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
VR Port Dickson Jia yuan
Jalan Baharu
633 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
666 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Kedai serbaneka
Jalan Raja Aman Shah
735 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Rauf Corner & Catering
Jalan Baharu
748 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Pergigian Lim
Jalan Baharu
853 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
KFC
892 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Klinik Pergigian Tings
Jalan Raja Aman Shah
906 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Alpro
Jalan Mahajaya
945 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Restoran S Mohamed
Jalan Baharu
965 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

690,000 MYR 96 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
7,200 Sq. Ft.
tan siang yee
4 bulan yang lepas 3105
900,000 MYR 133 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
5 Bilik Air
6,750 Sq. Ft.
Zainuddin Bin Mohd Salleh
8 bulan yang lepas 5801
750,000 MYR 95 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
7,889 Sq. Ft.
JAYAPALAN AL M. KANNAYAH
10 bulan yang lepas 5815
630,000 MYR 117 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
5,398 Sq. Ft.
Dunia Hartanah
11 bulan yang lepas 6755
650,000 MYR 116 MYR / Sq. Ft.