Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Taman Kajang Utama, Kajang, Selangor, Malaysia

225,000 MYR
237 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
950
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS

Seraya Apartment
Taman Kajang Utama
Kajang

ASKING PRICE RM 225,000

DETAILS:
Freehold
Strata perfected
Size 950 sqft
Level 2 (G-1-2-3-4)
Bedrooms - 3
Bathrooms - 2
Balcony - 1
Store - 1
Designated parking - 1
24 hours security
Gated & guarded
Maintenance fees - RM80
Tenanted [RM750/mth]

AMENITIES/NEARBY:
Surau Al Muhajirin - 1 min
Sek Ren & Men Tmn Kajang Utama - 5 mins
99 Speedmart - 2 mins
7 Eleven - 2 mins
Restorans - 2 mins
Clinic & Pharmacy - 2 mins
Laundry DIY - 2 mins
Komuter UKM, Stesen Bas Kajang
Econsave
PKNS Bangi
Stesen MRT Kajang & Komuter
EPF, Pejabat Imigresen, LHDN, JPN, JPJ Bangi

ACCESSIBILITY:
Near to Silk Highway
Near to KL-Seremban Highway
Near to Putrajaya

For more enquiries/ viewing, pls contact:

Fendi
REN44314
Papar
Azmi & Co ( Bangi) Sdn Bhd
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
950 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, May 10, 2026 12:11 AM
Eye icon Paparan
687

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Menengah Kebangsaan Kajang Utama
446 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
446 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Kajang Utama
Jalan Aman 1
840 ft
Pendidikan Sekolah
Nasi Kandar Al Ramzan
974 ft
Makanan & Minuman Restoran
Cemara Playground
1,066 ft
Rekreasi Taman permainan
Kajang Utama Mini Park
1,385 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
1,519 ft
Membeli-belah Pasar raya
Basil Leaves
Jalan TKS 1
1,916 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pakar Perubatan Jantung Kumar
Jalan TKS 1
1,916 ft
Penjagaan kesihatan Doktor
Pusat Pakar Mata ACS