Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Persiaran Minden, Minden Heights, Pulau Pinang, Malaysia

2,400,000 MYR
696 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,450
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

Located at Persiaran Minden, Gelugor
Land Area 2649sqft
Build Up Area 3450sqft

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
6
Maximize icon Saiz harta
3,450 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:33 AM
Eye icon Paparan
201

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SC Mart
312 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Makanan segera
479 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Black Cabin
564 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
594 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
614 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
653 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
781 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
873 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
889 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
G26 Kafe Siswa
1,047 ft
Makanan & Minuman Kafe
He and She Coffee
1,070 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
1,188 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

2,400,000 MYR 857 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
6 Bilik Air
2,800 Sq. Ft.
Joe Ooi
10 bulan yang lepas 3541
3,300,000 MYR 559 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
8 Bilik Air
5,900 Sq. Ft.
Amos Sin
1 tahun yang lepas 5403

Lihat juga

Gary Goh
Senarai Hartanah 45