Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Baru

Bandar Rinching, Semenyih, Selangor, Malaysia

399,900 MYR
250 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

β€οΈπ™π™€π™‰π™Šπ™‘π˜Όπ™π™€π˜Ώβ€οΈ

Deposit fleksibel, semua boleh bincang.

Teres 2 Tingkat Bandar Rinching, Semenyih. Dekat Bangi Seksyen 3 4.

Butiran :

- Freehold
- Tanah 16Γ—60
- Binaan 1,600kp
- 3 Bilik, 2 Bilik air
- Dapur, depan rumah atas bawah telah diubahsuai. Jimat kos ubah suai rumah.
- Tandas dah ubah suai, kini berwajah baru.

Untuk lebih puas hati, jemput mari ke rumah tengok sendiri.

Rumah hanya memerlukan sedikit sentuhan kosmetik sebelum duduk.

Harga : RM 410,000

Jangan risau, boleh bincang lagi sampai jadi.

Papar
Hanif Osman
REN 25117

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:31 AM
Eye icon Paparan
285

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
873 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pasaraya Kami
Jalan 4/1
879 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sekolah Kebangsaan Bandar Rinching
1,401 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
1,480 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Kebangsaan Bandar Rinching
1,565 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,975 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pizza Hut
2,064 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
2,100 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Nasi Ayam Gemas
2,152 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
2,201 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Subway
Jalan TPS 1/3
2,234 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Secret Recipe
Jalan TPS 1/3
2,254 ft
Makanan & Minuman Makanan segera

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

360,000 MYR 327 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Mohd Fauran
6 hari yang lepas 539
310,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Muhammad Ammar
4 minggu yang lepas 1000
260,000 MYR 186 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 bulan yang lepas 973
440,000 MYR 176 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,498 Sq. Ft.
Mohamad Khaidir Shah
1 bulan yang lepas 1152
350,000 MYR 226 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,550 Sq. Ft.
AJ Property
1 bulan yang lepas 1251
280,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Mohamad Khaidir Shah