Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Section 6, Shah Alam, Selangor, Malaysia

1,999,999 MYR
208 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
9,604
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

MEDITERRANEAN STYLE LUXURY BUNGALOW | SECTION 6 SHAH ALAM
.
Asking Price : RM1,999,999 (Nego)
Market Value : RM2,400,000

Benefits:
** Immaculate condition – move in ready, sangat terjaga
** Konsep Mediterranean klasik – rare unit & premium lifestyle
** Tanah besar hampir 10,000 sqft – privacy & space maksimum
** Rumah fully furnished dengan imported luxury items
** Sesuai untuk own stay high-end / VVIP residence
** Surrounding kawasan elit & matang (Section 6)
.
DETAILS:
** 5 Bedrooms + 2
** 4+1 Bathrooms
** Built-up: 4,800 sqft
** Land Area: 9,604 sqft
** Leasehold / Bumi Lot
** Fully furnished (high value interior)
.
SPECIAL FEATURES:
** Marble & tiles import dari Italy
** Chandeliers exclusive dari Turkey
** Plaster ceiling & cornices dari UK
** Solid wood kitchen (Australia) – premium quality
** Classic ceiling fans USA
** Indonesian jati furniture & UK crystal decor
** Dekat UiTM Shah Alam
** Berhampiran hospital, sekolah & amenities
** Kawasan kejiranan exclusive & tenang

Regards,

Team Sales Manager
Hussin Ali Idris [REN 61496]
Papar

**Looking forward to your inquiries, dear customer, and let me assist you in finding your ideal home

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
9,604 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:28 AM
Eye icon Paparan
381

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

7-Eleven
167 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
354 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
764 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
856 ft
Rekreasi Taman permainan
Kompleks Sukan Sukses
1,010 ft
Rekreasi Pusat sukan
Sekolah
1,138 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Integrasi Shah Alam
1,145 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Seksyen 6
1,224 ft