Simpan
Kongsi
Rumah Bandar untuk Dijual
Kita Mekar, Dengkil, Selangor, Malaysia
1,346
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
Townhouse Kita Mekar, Cybersouth, Dengkil.
Price: RM439K
Property Details:
Leasehold | Malay Reserve
Land area: 22x75
Built Up: 1346 sqft
3 Bedrooms | 2 Bathrooms
Gated & Guarded
Basic Unit
Facilities
- 24/7 Security
========================
ASKING PRICE: RM 439,000
=======================
Booking 3.24% & 6.76% upon sign SNP
Lawyer & loan can be arrange
Call / Whatsapp / Telegram :
Papar Halimatun [PEA 3270]
Papar
Papar Faizal [PEA 2616]
Papar
ERA REALTOR
* First Come First Serve
* Refund Booking fee if loan not Approved
* Free Housing Loan Consultation & Services
Happy To Serve You
Welcome Owners / Vendors To List Your Properties
(House, Shop, Office, Land, Factory etc)
We will provide our service for you. Thank you.
Chester Properties (Bangi) (E(1)1321/1)
Price: RM439K
Property Details:
Leasehold | Malay Reserve
Land area: 22x75
Built Up: 1346 sqft
3 Bedrooms | 2 Bathrooms
Gated & Guarded
Basic Unit
Facilities
- 24/7 Security
========================
ASKING PRICE: RM 439,000
=======================
Booking 3.24% & 6.76% upon sign SNP
Lawyer & loan can be arrange
Call / Whatsapp / Telegram :
Papar Halimatun [PEA 3270]
Papar
Papar Faizal [PEA 2616]
Papar
ERA REALTOR
* First Come First Serve
* Refund Booking fee if loan not Approved
* Free Housing Loan Consultation & Services
Happy To Serve You
Welcome Owners / Vendors To List Your Properties
(House, Shop, Office, Land, Factory etc)
We will provide our service for you. Thank you.
Chester Properties (Bangi) (E(1)1321/1)
Butiran
3
2
1,346 Sq. Ft.
Milik Pajakan
Sat, May 9, 2026 12:22 AM
827
Lokasi harta
Kemudahan berhampiran
Taman
892
ft
Rekreasi
Taman
Taman
2,136
ft
Rekreasi
Taman
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
415,000
MYR
308 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,346
Sq. Ft.
Muhammad Irfan bin A Khalil Fadzli
1 bulan yang lepas
3492
439,000
MYR
326 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,346
Sq. Ft.
Haliza 0162110632
1 bulan yang lepas
3771
380,000
MYR
282 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,346
Sq. Ft.
Hafiz Hayan Abg AA
2 bulan yang lepas
4133
398,000
MYR
268 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,483
Sq. Ft.
Khairul Izwan
3 bulan yang lepas
8383
450,000
MYR
303 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,483
Sq. Ft.
MRafizi MRamli
3 bulan yang lepas
6379
405,000
MYR
245 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,650
Sq. Ft.
TS Property
4 bulan yang lepas
6366
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Faizal.Halimatun
Senarai Hartanah
33