Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Nilam Sari, Seksyen 7, Shah Alam, Selangor, Malaysia

220,000 MYR
338 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale - Pangsapuri Nilam Sari, Seksyen 7 Shah Alam.

Booking flexible
Full loan

Details:
==========================
• Leasehold | open title
• 650 sqft
• Blok 52 ( Level 1 )
• 3 bilik tidur
• 2 bilik air

==========================
• Laluan mudah ke : Bukit Raja, Klang, KL, Subang Jaya
• Federal Highway
• KESAS

==========================
Asking price : RM 220,000
==========================

Call or whatsapp :

Sr. Farhan Rafael - wasap.my/ Papar
REN 47045
Team FARR PROPERTY
IQI REALTY

#ZULKIFLI ARSHAD

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:17 AM
Eye icon Paparan
859

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

kompleks kediaman
607 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
Pasaraya i Mesra Mart
Jalan Kristal AS7/AS
614 ft
Membeli-belah Pasar raya
BOBA TEA HOUSE SHAH ALAM SEKSYEN 7
Jalan Kristal AS7/AS
646 ft
Makanan & Minuman Kafe
99 Speedmart
653 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Thaqwa Classic
Jalan Kristal AS7/AS
725 ft
Makanan & Minuman Restoran
Polperro Steak House
Jalan Kristal J7/J
745 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
778 ft
Makanan & Minuman Restoran
Hot Pot King
Jalan Kristal AR7/AR
814 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
843 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
850 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
863 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
896 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

230,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Mohd Azmir Bin Saari
1 bulan yang lepas 3341
168,000 MYR 290 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
580 Sq. Ft.
myzone prop
1 bulan yang lepas 3630
250,000 MYR 331 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
756 Sq. Ft.
Fasnor Hefiz
2 bulan yang lepas 3520
180,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
ALFRED WONG 013-4641202
2 bulan yang lepas 3421
195,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Bill Khong
2 bulan yang lepas 3574
250,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Mohd Azmir Bin Saari
2 bulan yang lepas 3547

Lihat juga

Farhan Rafael
Senarai Hartanah 50