Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Ukay perdana, Ampang, Selangor, Malaysia

199,000 MYR
151 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,314
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Ukay perdana shop Apartment

3rd floor shop
1314 square feet
Walk up
Corner

Selling price RM 199,000 slightly nego

Melvin
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,314 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:16 AM
Eye icon Paparan
698

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
564 ft
Rekreasi Taman
Taman
728 ft
Rekreasi Taman
99 Speedmart
Jalan UP 1/6
892 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
Jln UP 1/5
1,027 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran Mek Tomyam
1,027 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,037 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,132 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,191 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,289 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,293 ft
Rekreasi Taman
Restoran Ali Maju
1,424 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
2,215 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

172,000 MYR 271 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
635 Sq. Ft.
Anwar Hashim
1 bulan yang lepas 3319
320,000 MYR 284 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,126 Sq. Ft.
Howard Tang
1 bulan yang lepas 3537
140,000 MYR 215 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
NORAIZA ABDULLAH
1 bulan yang lepas 3489
205,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
701 Sq. Ft.
Jamal Bin Abdullah
1 bulan yang lepas 3351
155,000 MYR 243 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
638 Sq. Ft.
Salbiah binti md saleh
1 bulan yang lepas 2756
255,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
717 Sq. Ft.
Mohd Mawani
1 bulan yang lepas 2938

Lihat juga

Melvin
Senarai Hartanah 39