Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Jalan Tulangis, Penampang, Sabah, Malaysia

400,000 MYR
384 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,042
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Lagenda Saujana | Duplex Apartment | Below Market Value | Penampang | ITCC | 3R3B | For Sale

#Offer Price : RM400,000

Property Details :
📌Location : Jalan Tulangis, Penampang
📌Type : Duplex Apartment
📌Non Bumi Lot
📌Level : 1st Floor
📌Size : 1042 sq.ft
📌Bedrooms : 3
📌Bathrooms : 3
📌Store Room : 1
📌Carpark: 1
📌Peaceful and low density
📌Partial furnished with built in kitchen cabinet, aircond, water heater.

🌟Selling
🌟Buying Properties ( Commercial | Residential )
Please just GET IN TOUCH with me 😁
Tel: Chris Feng / Papar
Whatsapp : Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,042 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:12 AM
Eye icon Paparan
453

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SMK Datuk Peter Mojuntin
1,985 ft
Pendidikan Sekolah
U-TEA
2,923 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tamarind Cafe
2,927 ft
Makanan & Minuman Restoran
Domino's
2,933 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Borneo 1st Chicken Rice
2,936 ft
Makanan & Minuman Restoran
ZUS Coffee
2,940 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sushi King
2,940 ft
Makanan & Minuman Restoran
Dozo Nanyang Kopi House
2,940 ft
Makanan & Minuman Restoran
Secret Recipe
2,946 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
2,946 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Meow Tale
2,946 ft
Makanan & Minuman Restoran
Yuki Lifestyle
2,949 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

410,000 MYR 389 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur