Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Mahsuri Square, Bayan Baru, Pulau Pinang, Malaysia

439,999 MYR
390 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,129
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Mahsuri Square Condominium|Bayan Baru
Empty House for Sale

物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬
➤ Tenure期限:Leasehold
➤ Title地契:Strata & Non Bumi
➤ Built Up 面积:1129 sqft
➤ Bedroom 卧室:3
➤ Bathroom浴室:3
➤ Car Lot 停车位:2

出售价格 𝐒𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐫𝐢𝐜𝐞
➥ RM440,000

Real Estate Negotiator (BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
We will provide you most professional service

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,129 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, May 9, 2026 12:02 AM
Eye icon Paparan
548

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Ki no mé Shokudō
Tingkat Mahsuri 5
837 ft
Makanan & Minuman Restoran
Fan Hou Tian Dian
876 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sekolah Kebangsaan Bayan Baru
965 ft
Pendidikan Sekolah
KFC
1,001 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
1,007 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Love a Loaf
1,007 ft
Makanan & Minuman Kafe
Restauran Lye Lee
1,040 ft
Makanan & Minuman Restoran
Burger King
1,056 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Straits International School
1,070 ft
Pendidikan Sekolah
Starbucks
1,122 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sunshine Square
Jalan Mayang Pasir
1,253 ft
Membeli-belah Pasar raya
McDonald's
Jalan Mayang Pasir
1,352 ft
Makanan & Minuman Makanan segera

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

530,000 MYR 469 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,129 Sq. Ft.
Edward Quah
3 bulan yang lepas 3385