Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Bandar Springhill, Port Dickson, Negeri Sembilan, Malaysia

460,000 MYR
329 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale!

Full extended and renovated Double Storey Terrace House @ Bandar Springhill, Seremban,, N9

💥 4 bedrooms 3 bathrooms
💥1 store room
💥 Land size 1400 sq ft
💥 Freehold
💥 Non Bumi Lot
💥Back yard ground and up fully extended

ACCESSIBILITY:

✨1 min to UCSI International School & UCSI Medical Hospital
✨5 min to Lukut town area
✨15 min to Port Dickson town area
✨15 min from Seremban (via Seremban PD Highway)
✨18 min from North-South Expressway (PLUS)

💰Selling Price RM460,000.00

Full loan can be arranged.

For viewing call or whatsapp Sarah Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:50 AM
Eye icon Paparan
253

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Sri UCSI
791 ft
Pendidikan Sekolah
Kedai Rakyat 1 Malaysia
1,079 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
1,079 ft
Membeli-belah Pasar raya
SJK (C) Bandar Springhill 春泉镇华文小学
1,138 ft
Pendidikan Sekolah
7-Eleven
1,407 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Springhill Lake
2,234 ft
Rekreasi Taman
Hospital
2,966 ft
Penjagaan kesihatan Hospital

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

635,000 MYR 356 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,783 Sq. Ft.
Sherry Lem
1 bulan yang lepas 2236
395,000 MYR 141 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,798 Sq. Ft.
Sarah
5 bulan yang lepas 2786
310,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
NORAINI BINTI MOHTAR
9 bulan yang lepas 6428
215,000 MYR 165 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Siti Aishah
1 tahun yang lepas 5184
375,000 MYR 262 MYR / Sq. Ft.