Simpan
Kongsi
Rumah untuk Dijual
USJ 9, USJ, Selangor, Malaysia
1,800
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air
Penerangan
Double Storey Superlink USJ 9 Subang Jaya
RENOVATED UNIT‼️
FRESHLY PAINTED‼️
EXTENDED KITCHEN‼️
=======================
ASKING PRICE: RM 950,000 (NEGO)
=======================
PROPERTY DETAILS:
=======================
+ Freehold Open
+ Size 24 x 75 sqft
+ 4 Bedrooms
+ 3 Bathrooms
+ Individual Title Ready
+ Extended With Approval
+ Renovated Unit With Plaster Ceiling, Built In Wardrobe, Table Top, Kitchen Cabinet, Dry & Wet Kitchen
*Owners are welcome to list.
Fasnor (REN25810)
Papar
Nilai Harta Consultant Sdn Bhd
RENOVATED UNIT‼️
FRESHLY PAINTED‼️
EXTENDED KITCHEN‼️
=======================
ASKING PRICE: RM 950,000 (NEGO)
=======================
PROPERTY DETAILS:
=======================
+ Freehold Open
+ Size 24 x 75 sqft
+ 4 Bedrooms
+ 3 Bathrooms
*Owners are welcome to list.
Fasnor (REN25810)
Papar
Nilai Harta Consultant Sdn Bhd
Butiran
4
3
1,800 Sq. Ft.
Milik Bebas
Fri, May 8, 2026 12:49 AM
453
Lokasi harta
Kemudahan berhampiran
USJ9 Park
679
ft
Rekreasi
Taman
99 Speedmart
922
ft
Membeli-belah
Pasar raya
USJ9 Park
1,125
ft
Rekreasi
Taman
Tempat letak kereta
1,165
ft
Pengangkutan
Tempat letak kereta
Green Park
1,204
ft
Rekreasi
Taman
BEST Baking Solutions
1,342
ft
Membeli-belah
Kedai roti
Ubi Kayu
1,394
ft
Makanan & Minuman
Restoran
Rasmeena
1,414
ft
Makanan & Minuman
Restoran
Warisan Sambal Opah
1,444
ft
Makanan & Minuman
Restoran
UNI Pharmacy
1,503
ft
Penjagaan kesihatan
Farmasi
Seri Restu
1,526
ft
Pendidikan
Sekolah
Tempat letak kereta
1,591
ft
Pengangkutan
Tempat letak kereta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
560,000
MYR
400 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
Mohd Azwan Ahmad Kamal 0108414014
3 hari yang lepas
453
950,000
MYR
528 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air
1,800
Sq. Ft.
Ameer Ali
1 bulan yang lepas
851
530,000
MYR
442 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air
1,200
Sq. Ft.
Eric Ngoy
1 bulan yang lepas
815
850,000
MYR
451 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,885
Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 bulan yang lepas
736
580,000
MYR
387 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,500
Sq. Ft.
Jason Ooi
1 bulan yang lepas
1044
800,000
MYR
444 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air
1,800
Sq. Ft.
June Yeak
1 bulan yang lepas
1123
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Fasnor Hefiz
Senarai Hartanah
14