Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Jalan Merpati, Kulai, Johor, Malaysia

530,000 MYR
379 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

DOUBLE STOREY TERRACE HOUSE
JLN MERPATI @BANDAR PUTRA, KULAI
=================================

=====================
Asking Price: RM530,000
=====================

DETAIL PROPERTY
=================
- Jalan Merpati, Bandar Putra, Kulai
- Double Storey Terrace House
- 4 Bedrooms / 3 Bathrooms
- Size: 1,400 Sqft (20 X 70)
- Freehold / Bumi Lot
- Renovated: Extend Kitchen, Cornice, Table Top, Kitchen Cabinet, Awning

AMENITIES & ACCESBILITIES
=======================
- Nearby Shoplot & Amenities
- Easy Access to Highway

Interested please contact:
RIZAN (REN45281)
Call : 013.927.3563
Whatsapp : wasap.my/ Papar

* Urusan loan (pembiayaan) akan diuruskan sepenuhnya.
* Tiada kos agent fee dikenakan kepada pembeli.
* Urusan guaman disediakan.
* Semakan kelayakan pinjaman secara PERCUMA.

Kepada pemilik hartanah yang ingin menjual hartanah anda. Semak dahulu nilai hartanah anda dengan PERCUMA.
Klik link dibawah, saya EJEN HARTANAH BERDAFTAR sedia membantu anda :
Papar

.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:45 AM
Eye icon Paparan
875

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

587,000 MYR 381 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Roslina
1 minggu yang lepas 1104
520,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,310 Sq. Ft.
Nicholas chong
1 bulan yang lepas 3149
560,000 MYR 312 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,796 Sq. Ft.
Md azli
1 bulan yang lepas 2402
650,000 MYR 203 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,197 Sq. Ft.
Sufi Norman
1 bulan yang lepas 2403
640,000 MYR 200 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,197 Sq. Ft.
Mohd Aqil
1 bulan yang lepas 2778
550,000 MYR 385 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur