Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Old Town Seksyen 1, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

1,290,000 MYR
274 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,700
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

#coalist #nocoa

PJ Old Town Seksyen 1 1storey bungalow facing open well kept unit

WTS / FOR SALE
asking RM 1,290,000

+ Petaling Jaya, Selangor
+ Bungalow, Single Storey, Leasehold, Non-Bumi Lot, Intermediate
+ Built-up Size : 1,800 sqft
+ Land Area : 4,700 sqft
+ 4 Rooms and 3 Bathrooms

**********************************************************************

DETAIL:
LA 4700sqft
BU 1800sqft apprx (30x60)
Leasehold till 2082 (non bumi)
1storey bungalow
3R3B
Facing open
Renovated and well kept

======================
Asking price: RM1.29mil (nego)
======================

Interested? Contact Me Now!

Adzura Mohd Zamedin
Real Estate Negotiator (REN 04287)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: Papar

#LS Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
4,700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:40 AM
Eye icon Paparan
395

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

House of Fishball
Jalan 1/12
669 ft
Makanan & Minuman Restoran
Hakka Lui Char
669 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taska Good Shepherd
679 ft
Pendidikan Tadika
Tempat letak kereta
679 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tadika Dar Der
682 ft
Pendidikan Tadika
Sri Ganapathi Mess (Lunch only)
Jalan 1/10
732 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tingkap Cafe
827 ft
Makanan & Minuman Kafe
Nasi Kandar Arsyad
912 ft
Makanan & Minuman Restoran
Burger King
945 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
7-Eleven
Jalan 1/14
961 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kafe PJ Oldtown
984 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Pergigian Dr M Rama
1,004 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

2,300,000 MYR 339 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,780 Sq. Ft.
Wazi Hartanah