Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Jalan Tasik Biru, Sungai Buloh, Selangor, Malaysia

1,200,000 MYR
142 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
8,439
Saiz harta (Sq. Ft.)
8
Bilik Tidur
7
Bilik Air

Penerangan

Renovated Setingkat setengah Bungalow Jalan Tasik Biru Sungai Buloh

Details :-
Freehold Open
Landsize: 8439 sqft
Buildup size: 6117sqft
Original house with CF
Extend Belakang dan atas
With Furnish

=================
Asking Price: RM 1.2mil ( Nego)
===================

For viewing and appointment, please contact:

⭐Aizuddin Ali (REN74821)
☎️ Papar
🏡Maxxan Realty
.
For Others Propertys , please acess my website
.
=========== Papar ==========
.
*Photo are the actual unit
.
*PROPERTY WANTED*
Dear Owner, if you have any property which you would like to RENT/SELL:
Please contact me for free consultant

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
8
Bathtub icon Bilik Air
7
Maximize icon Saiz harta
8,439 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:36 AM
Eye icon Paparan
331

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kolej Vokasional Sungai Buloh
951 ft
Pendidikan Kolej
SK Sungai Pelong
994 ft
Pendidikan Sekolah
Kedai serbaneka
1,437 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Kedai serbaneka
1,739 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
2,014 ft
Membeli-belah Pasar raya
Warong Pak Long
2,037 ft
Makanan & Minuman Restoran
Bikers Cafe
2,149 ft
Makanan & Minuman Restoran
Rasa Malaya Cafe
2,198 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Nasi Padang
2,244 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kedai serbaneka
2,264 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman
2,598 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
2,608 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Lihat juga

Aizuddin Ali -011 5868 2285
Senarai Hartanah 59