Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

PERSIARAN TANJUNG, Tampoi, Johor, Malaysia

288,000 MYR
303 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
950
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE : PERSIARAN TANJUNG APARTMENT, TAMPOI

PROPERTY DETAILS :
3 BEDROOM 2 BATHROOM
950 SQFT
LEASEHOLD
NON BUMI LOT
FULL LOAN CAN

PROPMALL CATALOG :
Papar
.
*LANDLORD ARE WELCOME TO LIST
Papar(CX)PERSIARANTANJUNGAPARTMENT288K
NO COA

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
950 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
949

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KK Super Mart
571 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinik Kesihatan Kempas
971 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Taman permainan
Jalan Pertahanan
1,211 ft
Rekreasi Taman permainan
Klinik Permai
Jalan Persiaran Tanjung
1,276 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Badai Ikan Bakar
Lebuhraya Pasir Gudang
1,335 ft
Makanan & Minuman Restoran
Asam Pedas Desa Rahmat
Jalan Kemajuan
1,555 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kedai serbaneka
Jalan Pelajaran
1,627 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
CU
1,962 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran D’Kelapa
1,988 ft
Makanan & Minuman Restoran
kilang bateri
2,011 ft
Makanan & Minuman Restoran
wadi hana elarabi
Jalan Pembangunan
2,100 ft
Makanan & Minuman Restoran
Family Burger BBU ( Misi )
2,113 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

320,000 MYR 319 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,004 Sq. Ft.
BENJAMIN ONG HAOTING
1 bulan yang lepas 4188
385,000 MYR 339 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,135 Sq. Ft.
EffendyShohaili
2 bulan yang lepas 5534
288,000 MYR 303 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
950 Sq. Ft.
ROSLINA OSMAN