Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Lebuh Nipah 1, Sungai Nibong, Pulau Pinang, Malaysia

290,000 MYR
414 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
700
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Kota Nibong Apartment For Sale

Location : Lebuh Nipah 1, Sungai Nibong, Penang.

~ 700sqft 3 Bedroom 2 Bathroom
~ Freehold
~ 8-storey, low-rise apartment blocks.
~ 24-hour security, parking, and lifts
~ Vacant unit
~ Free 1 car park
~ 3bedroom 2bathroom
~ Maintenance fees RM100

Available Now

For Sale Price : RM290,000

Suitable for investment or own stay

For viewing or more information, please contact us
Aden Ang Papar REN21904
Madelynne Papar REN21905

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
700 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
608

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman Kejiranan Medan Nipah
502 ft
Rekreasi Taman
Klinik Neoh (Neoh Clinic)
Lebuh Nipah
512 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
MuTaiZi Cafe
Jalan Sultan Azlan Shah
636 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Kwang Hwa, Sungai Nibong
Jalan Sultan Azlan Shah
650 ft
Pendidikan Sekolah
Pusat membeli-belah
659 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Happy Mart
699 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tanah Lapang Lebuh Nipah 2
768 ft
Rekreasi Taman
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Shih Chung Cawangan
Jalan Sultan Azlan Shah
817 ft
Pendidikan Sekolah
Klinik Zainal
846 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Sri Nibong Cafe
869 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sushi Ya
925 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Goh Teo Kee
945 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

300,000 MYR 429 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur