Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Meru Height, Ipoh, Perak, Malaysia

319,000 MYR
325 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
981
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

2 Car Park Meru Height Ipoh Condo Biggest Corner Unit FOR Sale

Rental Only RM319k

Free 2 Car Park

Block B Mid Floor

Mountain View

981 sqft

3 Bedroom

2 Bathrooms

#OwnerWelcomeToList
Monthly Instillment Rm16xx
Salary Require RM3200
(after deduct all bank installment) or Join Loan
Free checking Loan Eligibility (Free Service)

Many other units available, Can arrange multiple units viewing at the same time.
Please Call Or WhatsApp
Vivien Lim Papar
Appointment For Viewing
Thank You
REN 43762
Website: Papar
Covering All Ipoh Area Property!

IQI Realty (Ipoh) Sdn Bhd E1(1)584/14

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
981 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:05 AM
Eye icon Paparan
973

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
840 ft
Rekreasi Taman
Mee Kari Meru
Hala Taman Meru 13, Taman Meru 2b
1,503 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
1,532 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Santai Sri Ayu
Hala Taman Meru 11
1,614 ft
Makanan & Minuman Restoran
Char Kway Teow Lemas @ Cerana Kasih Katering
Persiaran Taman Meru 14
1,621 ft
Makanan & Minuman Restoran
Waterfall Cafe
Persiaran Taman Meru 28
2,218 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
2,218 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
2,244 ft
Membeli-belah Pasar raya
7-Eleven
Jalan Jati