Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Vertu Resort, Batu Kawan, Pulau Pinang, Malaysia

700,000 MYR
543 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,290
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Dear buyer,

Vertu Resort
5.3% ROI
Full reno furnished 2 sty RM700,000
Batu Kawan

Kindly contact Papar Venus for viewing.

Features:
- Full renovation furnished
- Rare 4 houses per floor
- 3 side by side carparks
- 4 bedrooms 2 bathrooms
- Build up 1,290 sf
- RM3,100 rental income

Welcome owners listing for rent and sell
Papar
we

Thanks

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,290 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
3
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, May 8, 2026 12:01 AM
Eye icon Paparan
639

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Columbia Asia Hospital
456 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
99 Speedmart
873 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran
902 ft
Makanan & Minuman Restoran
Shunka Japanese Restaurant @ Batu Kawan
Jalan Vervea 5
1,129 ft
Makanan & Minuman Restoran
Ren Wafu Ramen & Don
Jalan Vervea 9
1,132 ft
Makanan & Minuman Restoran
Snacks! Bakery & Cafe
Jalan Vervea 5
1,237 ft
Membeli-belah Kedai roti
Little June Sushi
1,296 ft
Makanan & Minuman Restoran
HB Noodle House
1,319 ft
Makanan & Minuman Restoran
Makan Nasi
Persiaran Cassia Utropolis
1,339 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,496 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,519 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KDU University Collage
Persiaran Cassia Barat 3
1,588 ft
Pendidikan Universiti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

660,000 MYR 569 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,160 Sq. Ft.
Oscar Chin
2 bulan yang lepas 1414
565,000 MYR 479 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,180 Sq. Ft.
Sunny Yang
4 bulan yang lepas 2863
600,000 MYR 508 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,180 Sq. Ft.