Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Bandar Astana, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

350,000 MYR
109 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🥰 Hello and Greeting 🥰

Bandar Astana terletak di kawasan yang lebih tenang , bersebelahan dengan BPJ, sesuai untuk keluarga yang ingin kediaman selesa dan tidak bising. Community Muslim yg active.🥳🥰

Single Storey Semi-D
Land Area 3200sqft
5 Bed + 3 Bath

🩸Freehold
🩸Bumi Lot
🩸Basic unit

Selling Price rm 350K nego.
(Market Value rm400K)

Wasap for viewing 🥰

Fazz Papar
Oriental real estate agent😊

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
3,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, May 5, 2026 2:30 AM
Eye icon Paparan
447

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
2,310 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,592 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
2,690 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
2,851 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Kebangsaan Bandar Puteri Jaya
3,061 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
3,094 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Kebangsaan Seri Pinang
3,337 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Puteri Jaya
3,530 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

450,000 MYR 292 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Khalijah Abd Aziz
1 bulan yang lepas 1390
998,000 MYR 148 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
6,760 Sq. Ft.
Low
2 bulan yang lepas 1653
580,000 MYR 181 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,196 Sq. Ft.
Derrick Ng
3 bulan yang lepas 4000
580,000 MYR 97 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
6,000 Sq. Ft.
AIZAM RAZAK
3 bulan yang lepas 3981
380,000 MYR 119 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
ASHRAF MUSA
5 bulan yang lepas 3856
380,000 MYR 119 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,200 Sq. Ft.
MUHAMAD KHAIRUL BIN KAMARUDIN