Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Taman Rinting, Masai, Johor, Malaysia

550,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,650
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Taman Rinting, Masai, Pasir Gudang, Johor ๐Ÿ 

- Single Storey Terrace
- Freehold
- Bumi Lot
- Land Size: 1650 Sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms

Amenities & Facilities
=================
- 2 min to SMK Taman Rinting 2
- 3 min to Masjid Taman Rinting
- 4 min to Mydin Mall
- 5 min to SK Taman Rinting 2
- 6 min to Lotus's Seri Alam
- 8 min to Regency Specialist Hospital
- 16 min to Hospital Sultan Ismail
- 20 min to ร†ON Mall Tebrau City
- 25 min to CIQ
===============================
ASKING PRICE: RM550,000
===============================

Interested please contact:
Call or Whatsapp
IZZUL
REN29079
Papar
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR
ESP PROPERTIES / ELITE GROUP / TEAM LEADER

Kepada PEMILIK Hartanah yang ingin menjual hartanah (Rumah / Kedai / Tanah).
Kami sedia membantu anda dalam urusan:

(+) Perkhidmatan Jual Beli Hartanah
(+) Semakan Harga Terkini Pasaran / Check Market Value
(+) Urusan Permohonan Pinjaman
(+) Urusan Khidmat Guaman
(+) Khidmat Nasihat Jual Beli Hartanah (Prosedur dan Proses Penjualan / Pembelian)

Sila hubungi call / whatsapp di Papar.
Khdmat nasihat dan rundingan secara PERCUMA

Berurusanlah dengan EJEN HARTANAH BERDAFTAR, semestinya segala urusan TELUS dan mengikut garis panduan yang BETUL dan SELAMAT

AGENT HARTANAH ANDA,
EN. IZZUL
(REN29079)
Papar
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,650 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Apr 14, 2026 12:49 AM
Eye icon Paparan
2967

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji