Simpan
Kongsi
Rumah untuk Dijual
Taman Seri Krubong, Krubong, Melaka, Malaysia
1,194
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
Penerangan
SINGLE STOREY TERRACE TAMAN SERI KRUBONG MELAKA
Asking Price : RM 165,000
Details :
* Single Storey Terrace
* Land area : 20 x 59.7 ( 1194 SQ.ft )
* Built up : 600 SQ.ft
* Freehold / Bumi Lot
* 3 Bilik / 1 Bilik Air
Nearby :
- Masjid & Surau
- Sekolah Rendah & Sekolah Menegah
- Taska, Tadika
- Klinik Kesihatan
- Shop Lot
- Kedai makan
- Mini market, 99 speedmart
* 4 minit ke Lotus Cheng
* 7 Minit ke Airport
* 8 Minit ke Melaka Sentral, Aeon Bandaraya
* 9 minit ke MITC
* 11 minit ke Toll Ayer Keroh
Asking Price : 165,000
Jika tuan/puan mempunyai rumah untuk dijual atau ingin membeli rumah boleh hubungi saya. (Owners Are Welcome To List)
For info & viewing appointment please contact
Mariam : Papar
Papar
Papar
Papar
REN 39297
ERA REALTOR SDN BHD
Asking Price : RM 165,000
Details :
* Single Storey Terrace
* Land area : 20 x 59.7 ( 1194 SQ.ft )
* Built up : 600 SQ.ft
* Freehold / Bumi Lot
* 3 Bilik / 1 Bilik Air
Nearby :
- Masjid & Surau
- Sekolah Rendah & Sekolah Menegah
- Taska, Tadika
- Klinik Kesihatan
- Shop Lot
- Kedai makan
- Mini market, 99 speedmart
* 4 minit ke Lotus Cheng
* 7 Minit ke Airport
* 8 Minit ke Melaka Sentral, Aeon Bandaraya
* 9 minit ke MITC
* 11 minit ke Toll Ayer Keroh
Asking Price : 165,000
For info & viewing appointment please contact
Mariam : Papar
Papar
Papar
Papar
REN 39297
ERA REALTOR SDN BHD
Butiran
3
1
1,194 Sq. Ft.
Milik Bebas
Tue, Apr 14, 2026 12:47 AM
1823
Lokasi harta
Kemudahan berhampiran
Taska Permata Kemas Taman Merdeka Jaya
Jalan MJ 13
2,146
ft
Pendidikan
Tadika
Taska Permata Kemas Taman Datuk Tamby Chik Karim
Jalan Jasa Merdeka 28
2,244
ft
Pendidikan
Tadika
Taman permainan
2,326
ft
Rekreasi
Taman permainan
Tempat letak kereta
3,150
ft
Pengangkutan
Tempat letak kereta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
165,000
MYR
138 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
1,194
Sq. Ft.
NORAELLIYA
1 bulan yang lepas
1794
318,000
MYR
245 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,300
Sq. Ft.
Tim Piong
1 bulan yang lepas
2141
360,000
MYR
131 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
2,754
Sq. Ft.
WAZIF
1 bulan yang lepas
2257
310,000
MYR
238 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,300
Sq. Ft.
NORAIDAH BINTI AHMAD
1 bulan yang lepas
2184
235,000
MYR
181 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,300
Sq. Ft.
annur
1 bulan yang lepas
2059
310,000
MYR
238 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,300
Sq. Ft.
FAIZAL RAHMAT
3 bulan yang lepas
4362
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
SITI MARIAMAH
Senarai Hartanah
117