Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Taman Sentosa, Klang, Selangor, Malaysia

360,000 MYR
333 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,080
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Double storey 18x65 Taman Sentosa Klang rm360k
4r3b
Full loan
FOR PROTECT OWNER PURPOSE, PHOTO NOT ACTUAL UNIT
GRAB IT BEFORE GONE
HURRY CONTACT OR WHATAPPS
ERIC CHUA Papar
ERIC CHUA Papar
ERIC CHUA Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,080 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Apr 12, 2026 12:41 AM
Eye icon Paparan
1523

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

430,000 MYR 398 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,080 Sq. Ft.
Muhammad Izhar Saad Bin Osman
1 bulan yang lepas 1526
820,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
1 Bilik Air
3,600 Sq. Ft.
Owen Tee
1 bulan yang lepas 1393
699,000 MYR 448 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Owen Tee
1 bulan yang lepas 1161
580,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Owen Tee
1 bulan yang lepas 923
599,000 MYR 399 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Owen Tee
1 bulan yang lepas 1163
375,000 MYR 202 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,860 Sq. Ft.
Jason Cheoh
1 bulan yang lepas 1606

Lihat juga

Chua Soon Guan
Senarai Hartanah 38