Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Mentari court, Petaling Jaya, Selangor, Malaysia

280,000 MYR
361 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
775
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

*Mentari court Bandar Sunway*

3 rooms 2bath
775sf
Owner Bumi
Leasehold

Block D
ground floor

Rm280k

Rm2k booking Fees ( Refundable if loan reject)
-Full Loan ( cashback up to RM20k)
-Zero downpayment
-Government loan
-will arrange for loan and Sales &Puchase agreement

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
775 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Apr 12, 2026 12:18 AM
Eye icon Paparan
3681

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
167 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
554 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
646 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restoren Aliff
Jln PJS10/24
778 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
810 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Gobi Coffee
915 ft
Makanan & Minuman Kafe
7-Eleven
945 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KK Super Mart
971 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
MiX
Jalan PJS 8/12
1,004 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Sri Emas International School
1,076 ft
Pendidikan Sekolah
The One Academy
1,125 ft
Pendidikan Kolej
99 Speedmart
1,217 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
775 Sq. Ft.
NOORIS 0192100657
1 bulan yang lepas 3664
430,000 MYR 423 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,016 Sq. Ft.
Sukhjit Kaur
1 bulan yang lepas 2266
283,000 MYR 308 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
920 Sq. Ft.
Brittany Liew
1 bulan yang lepas 2139
260,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.