Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Tanjung Tokong, Tanjong Tokong, Pulau Pinang, Malaysia

2,600,000 MYR
650 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,000
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Value Buy 2 Storey Bungalow with Garden at Tanjung Tokong Penang
~ VALUE BUY ~ BUNGALOW 2 Storey at Tanjung Tokong, Penang | Landed Corner Unit (Neaby Seri Tanjung Pinang)

Tanjung Tokong
Renovated
Built up - 4020sqft
Land size - 4046sqft
4 + 2 Rooms
5 Bathrooms
Nearby Lotus, Straits Quay, Island Plaza, International School, City Junction
Quiet Envoriment.
Asking RM2.6mil
欢迎联系中介张先生

Hurry up !!!
Kindly contact Realtor DANIEL 0***** view to appreciate
***Pictures are just illustration purpose, kindly pm for real pictures***

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
4,000 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Apr 11, 2026 12:46 AM
Eye icon Paparan
1522

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

5,500,000 MYR 693 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
6 Bilik Air
7,941 Sq. Ft.
Kenneth Kung
5 bulan yang lepas 3221
2,200,000 MYR 574 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,830 Sq. Ft.
Annabel Kuan
7 bulan yang lepas 5323
2,680,000 MYR 785 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
6 Bilik Air
3,412 Sq. Ft.
PAUL LIM
8 bulan yang lepas 6757
2,780,000 MYR 695 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
PAUL LIM
9 bulan yang lepas 6626
2,680,000 MYR 785 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
6 Bilik Air
3,412 Sq. Ft.
Tyler Teoh
10 bulan yang lepas 6443
4,150,000 MYR 387 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
10,723 Sq. Ft.
Steve Tan
1 tahun yang lepas 7831

Lihat juga

Mr Daniel Teoh
Senarai Hartanah 4