Simpan
Kongsi
Rumah Bandar untuk Dijual
Taman Bamboo Garden, Jalan Ipoh, Segambut, Kuala Lumpur, Malaysia
1,100
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
Taman Bamboo Garden, Jalan Ipoh Townhouse
Land Area: 1600sf
Build Up: 1,200sf
Room: 4room
Bathrooms: 2bathroom
Condition: basic unit
Tenure: Freehold
Price: 350k
Pls call Papar for viewing appointment
If you have property for sale or rent
Pls dont be hesitate to call me.
Polygon Properties Sdn Bhd
Land Area: 1600sf
Build Up: 1,200sf
Room: 4room
Bathrooms: 2bathroom
Condition: basic unit
Tenure: Freehold
Price: 350k
Pls call Papar for viewing appointment
If you have property for sale or rent
Pls dont be hesitate to call me.
Polygon Properties Sdn Bhd
Butiran
4
2
1,100 Sq. Ft.
Milik Bebas
Thu, Apr 9, 2026 12:31 AM
877
Lokasi harta
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
349,999
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Marcuslee
2 bulan yang lepas
1113
350,000
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Loki Loh
3 bulan yang lepas
2493
350,000
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Loki Loh
4 bulan yang lepas
2931
350,000
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Loki Loh
6 bulan yang lepas
3219
350,000
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Loki Loh
6 bulan yang lepas
4022
350,000
MYR
318 MYR / Sq. Ft.
4
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,100
Sq. Ft.
Loki Loh
7 bulan yang lepas
4824
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Loki Loh
Senarai Hartanah
50