Simpan
Kongsi
Apartmen untuk Dijual
Orchid, Puchong, Selangor, Malaysia
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
Pangsapuri Orchid, Puchong Prima For Sale!
●750sf 3 bedrooms 2 bathrooms.
●1 car park.
●Level 1, walk up apartment.
●Freehold, Strata title.
●With 24 hours security, mini mart and mamak shop.
●Near Puchong Prima LRT station, OTK supermarket, eateries, banks, petrol station, etc.
Sale price RM 230,000
For more information or viewing appointment, kindly call Jessica Tai at Papar or WhatsApp at wasap.my/ Papar/OrchidSaleRM230K
●750sf 3 bedrooms 2 bathrooms.
●1 car park.
●Level 1, walk up apartment.
●Freehold, Strata title.
●With 24 hours security, mini mart and mamak shop.
Sale price RM 230,000
Butiran
3
2
750 Sq. Ft.
Milik Bebas
1
Thu, Apr 9, 2026 12:15 AM
3907
Lokasi harta
Kemudahan berhampiran
Secret Recipe
1,237
ft
Makanan & Minuman
Makanan segera
Tealive
1,243
ft
Makanan & Minuman
Kafe
Sekolah Menengah Kebangsaan Puchong Perdana
1,329
ft
Pendidikan
Sekolah
Restoran RT
1,388
ft
Makanan & Minuman
Restoran
Sekolah Kebangsaan Puchong Perdana
1,401
ft
Pendidikan
Sekolah
Pasaraya OTK
1,430
ft
Membeli-belah
Pasar raya
Taman
1,568
ft
Rekreasi
Taman
KFC
1,585
ft
Makanan & Minuman
Makanan segera
ABC Food's Corner
1,706
ft
Makanan & Minuman
Restoran
Sekolah
1,811
ft
Pendidikan
Sekolah
99 Speedmart
1,860
ft
Membeli-belah
Pasar raya
Nasi Kandar Al Jasi
2,119
ft
Makanan & Minuman
Restoran
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
105,000
MYR
173 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
606
Sq. Ft.
norafendi kason
1 bulan yang lepas
4000
260,000
MYR
289 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
900
Sq. Ft.
Sherman Tan
1 bulan yang lepas
2292
165,000
MYR
240 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
687
Sq. Ft.
Jasper
1 bulan yang lepas
2464
185,000
MYR
236 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
785
Sq. Ft.
Omar Nawawi
1 bulan yang lepas
2465
129,000
MYR
195 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air
663
Sq. Ft.
HL Lau
2 bulan yang lepas
2323
199,000
MYR
293 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
680
Sq. Ft.
Shaf
2 bulan yang lepas
2068
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Jessica Tai
Senarai Hartanah
19