Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

No.64, JALAN BAYU 18, Masai, Johor, Malaysia

658,000 MYR
392 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,680
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

No.64, JALAN BAYU 18, BANDAR SERI ALAM, 81750

* Double Storey Terrace House Unblock view
* 4+1 Bedrooms 3 Bathrooms
* 24 x 70 ft

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,680 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Apr 8, 2026 1:01 AM
Eye icon Paparan
2620

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

660,000 MYR 374 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,766 Sq. Ft.
Mohamad Khaidir Shah
1 bulan yang lepas 1628
680,000 MYR 386 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,760 Sq. Ft.
Johnny Heng
8 bulan yang lepas 4925
580,000 MYR 330 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,760 Sq. Ft.
CHIA CHII CHENG
8 bulan yang lepas 4614
650,000 MYR 422 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
NELSON
1 tahun yang lepas 8845
635,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,120 Sq. Ft.
SHIN
1 tahun yang lepas 8470
628,000 MYR 377 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,665 Sq. Ft.
Lynn Chong
1 tahun yang lepas 6535

Lihat juga

Danieel Ravi
Senarai Hartanah 8