Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Larkin Residence 2, Johor Bahru, Johor, Malaysia

520,000 MYR
417 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,247
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE

Larkin Residence 2

Property details:

- Apartment
- BUA : 1,247 sqft
- 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Non Bumi Lot
- Tenure : Leasehold
- Gated & guarded

Selling Price: RM 520K

Call us for viewing today!

Edward Gan (REN33524)
Papar
Papar
THE ROOF REALTY E(1)1605/1

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,247 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Mar 6, 2026 12:23 AM
Eye icon Paparan
7413

Lokasi harta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

368,000 MYR 366 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,005 Sq. Ft.
Dolphin Ong
3 bulan yang lepas 21161
330,000 MYR 388 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
LEOSK
3 bulan yang lepas 20705
350,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,028 Sq. Ft.
Corine Yong
3 bulan yang lepas 20097
255,000 MYR 282 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
904 Sq. Ft.
Winson Yap
3 bulan yang lepas 20107
280,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
904 Sq. Ft.
Alan Tia
3 bulan yang lepas 19741
330,000 MYR 388 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ryan Eo
3 bulan yang lepas 17849

Lihat juga

Edward Gan
Senarai Hartanah 6