Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Taman Mulia Jaya, Ampang, Selangor, Malaysia

90,000 MYR
142 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
634
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Flat Taman Mulia Jaya Ampang For sale

Flat Taman Mulia Jaya , Ampang Jaya

- Size 634sf
- Intermediate c/w balcony
- 2 rooms 1 bathroom
- Selling Rm 90k

Amenities
1. Shops
2. Bus Stop

Accessibility
1. MRR2
2. Jalan Hulu Langat
3. Jalan Ampang
4. AKLEH

Please call Alex at Papar to arrange of viewing

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
634 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Nov 19, 2025 5:27 PM
Eye icon Paparan
2623

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Hentian Taman Mulia Jaya
472 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KK Super Mart
623 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
636 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tabika Perpaduan Taman Mulia Jaya
958 ft
Pendidikan Tadika
Sekolah
2,579 ft
Pendidikan Sekolah
Tadika Kampung Tasik Ampang
2,907 ft
Pendidikan Tadika
SRA Lembah Jaya
3,169 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
3,442 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

168,000 MYR 258 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Casey Ko
1 minggu yang lepas 357
90,000 MYR 142 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
634 Sq. Ft.
Alex Tam
1 bulan yang lepas 2090
110,000 MYR 174 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
634 Sq. Ft.
Ain Mahzir
2 bulan yang lepas 1026
118,000 MYR 203 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
581 Sq. Ft.
Tiu Siew Yoong
2 bulan yang lepas 1129
90,000 MYR 142 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
634 Sq. Ft.
Alex Tam
4 bulan yang lepas 3462
208,000 MYR 328 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
2 Bilik Air
635 Sq. Ft.
DK 0176631034
4 bulan yang lepas 2946

Lihat juga

Alex Tam
Senarai Hartanah 5