Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Peruda, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

530,000 MYR
102 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
5,182
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Bungalow House Taman Peruda Sungai Petani Kedah for sale

Bungalow House Taman Peruda Sungai Petani Kedah details :
Property For Sale : Taman Peruda
Location :Sungai Petani,Kedah

𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 πƒπžπ­πšπ’π₯𝐬
– 4 Bedroom
– 1 Maid Room+1 Store Room
– 3 Bathroom
– Big Land
– Land Area 5182 sqft

: Papar

** EJEN HARTANAH BERDAFTAR DENGAN LEGACY REAL PROPERTY. AKTIF DI KAWASAN Bungalow House Taman Peruda Sungai Petani Kedah DAN KAWASAN-KAWASAN BERHAMPIRAN*

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
5,182 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Nov 18, 2025 6:22 AM
Eye icon Paparan
4941

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

AnBurgembira
Lorong 10
325 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Taman permainan
404 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
636 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,122 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,181 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,181 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,378 ft
Rekreasi Taman permainan
Kafe
1,555 ft
Makanan & Minuman Kafe
KAFA Penjara Sg Petani
1,562 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
1,677 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,880 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,906 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

600,000 MYR 164 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,660 Sq. Ft.
Oscar Chin
1 minggu yang lepas 516
970,000 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
5,048 Sq. Ft.
Adzura Myhartanah
2 bulan yang lepas 2849
560,000 MYR 156 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,595 Sq. Ft.
HASIFAH BINTI ZAINUDDIN
2 bulan yang lepas 3174
1,500,000 MYR 163 MYR / Sq. Ft.